אוהל אבלים וציוד נלווה בפריסה ארצית

אוהלי אבלים להשכרה בהתאמה אישית

במסגרת שירות השכרת אוהלים לאבלים אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מספר חבילות היכולות להתאים לאירוח של 10 עד 150 איש.

כל חבילה כוללת:

  • סוכת אבלים איכותית (בגודל המשתנה בהתאם לחבילה) עשויה מ PVC איכותי
  • שולחנות עץ\פלסטיק
  • כיסאות פלסטיק
  • מיחם וציוד נילווה
  • שרשרת תאורה לאוהל
  • מחירי חבילות האבלים שלנו נעים בין 740  ל 2250 ומשתנים בהתאם לגודל החבילה

שידרוגים לחבילות:

  • השכרת מקררים החל מ₪300
  • מצננים החל מ₪300
  • תנור חימום החל מ₪200

השכרת אוהל אבלים במחירים ללא תחרות

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לכם:

שירות השכרת סוכת אבלים בראשון לציון כולל:

אנו מתמחים בתחום של השכרת אוהלים לאירועים והשכרת אוהל אבלים בפרט מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את סוכת האבלים הדרושה בהתאם לכמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. כל הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שמבטיח לכם את עמידות סוכת האבלים שלכם.
בנוסף לשירות של אוהל אבלים להשכרה ניתן לשכור מאיתנו גם כל ציוד נוסף כגון כסאות פלסטיק, שולחנות, מזרונים, פתרונות חימום וקירור, תאורה, גנרטורים ועוד.

אנו נתקלים בחיינו באירועים בלתי צפויים, כאלו שדורשים מאתנו שקוראים בפתאומיות ובתוך כל המצב החדש הזה עלינו לדאוג לפתרון מהיר ושיהיה גם נוח. כך למשל, במקרה של אדם שהלך לעולמו. מצד אחד מדובר באדם קרוב שהכרתם כל חייכם, גר אתכם והיה שותף לכל הרגעים החשובים בחייכם. לעיתים מדובר במוות פתאומי (לא עלינו) ואז ישנו צורך לדאוג במהירות למצוא מקום למנחמים הרבים שיגיעו אל הבית להשתתף באבלכם.אוהל אבלים

סוכת אבלים להשכרה הינה פתרון מצוין ותהווה מקום אליו יוכלו להגיע כל האבלים, להתפלל, להתאבל ולשוחח בנחת. אוהל אבלים להשכרה יכול להגיע במגוון דגמים וגדלים. הוא יכול להכיל עשרות אנשים ועמיד בכל מזג אויר. מומלץ לשכור סוכת אבלים על פי עונת השנה. בחורף כדאי שהאוהל יהיה אטום למים ואילו בתקופת הקיץ מומלץ שיהיה אטום לקרינת של שמש חזקה שעלולה להעיק על המבקרים.

היתרון בהשכרת אוהל אבלים

אוהל אבלים להשכרה משמש משפחות מכל הסוגים, בזמן שהן יושבות שבעה על קרוב שנפטר. הדירה הפרטית של הנפטר, של ילדיו או של בני משפחתו אינן גדולות מספיק לרוב, כך שלא כל בני המשפחה יוכלו לשבת שבעה באותו הבית. ישנן אמנם משפחות קטנות שבהן רק מספר קטן של אנשים יושבים שבעה. אך בהרבה מקרים מדובר במשפחות גדולות וענפות, ועלולים להיווצר מצבים עשרה אנשים יושבים שבעה ביחד ואף יותר מכך.

במצבים כאלה, צריך למצוא פתרון שיאפשר לכל האבלים לשבת שבעה ביחד, ובאותה מידה, לאפשר לאנשים שמגיעים לנחם את האבלים, לעשות זאת בצורה נוחה, ובלי בצפיפות של דירה פרטית. סוכות אבלים מסייעות למטרה זו בצורה הטובה ביותר. אפשר להתקין אוהלים לאבלים בחצר הבית, במרפסת או בכניסה לבית או בניין. כך מגדרים, למעשה, שטח נוסף, מוצל ומוגן מפני תנאי מזג האוויר השונים, שמאפשר לאבלים לשבת באופן נוח ככל האפשר ולקבל את פניהם של המנחמים ללא צפיפות יתרה.סוכת אבלים

ממה עשויה הסוכה

במרבית המקרים סוכת אבלים תהיה בנויה ממוטות ברזל אשר מהווים שלד חזק ויציב. מעל מוטות הברזל הללו פרושה יריעה של ברזנט או פלסטיק, שיוצרת הצללה והגנה מפני גשם או קרינת שמש. אוהל אבלים מגיע במבחר גדלים, כך שכל משפחה תוכל להתאים לעצמה את הגודל שמתאים לה מבחינת כמות האנשים שיגיעו לשבת תחת האוהל במהלך ימי השבעה.

מומלץ להקים את הסוכה בקרבת הבית או הבניין של המשפחה, כך גם ניתן להקל על המבקרים למצוא את המקום. בנוסף כדאי לשכור מספר שולחנות פלסטיק וכמה עשרות כסאות לנוחיות של המבקרים.

שאלות נפוצות בנושא סוכת אבלים

כמה עולה להשכיר אוהל אבלים?

מחיר של אוהל אבלים הינו סטנדרטי בדרך כלל. הוא תלוי בעיקר בגודל שלו ובסוג הבד שלו. מדובר בסכומים שנעים החל מ 890 ש"ח עד לכמה אלפים בודדים (2000-3500) ורב החברות יבואו לקראתכם. מכיוון שהסוכה תעמוד על תילה שבעה ימים תמימים כדאי שהיא תוקם במקום נוח שלא יפריע או יחסום את דרכם של אנשים ושלא תהווה סכנה להולכי רגל.

מה כוללת חבילת אוהלי האבלים?

במידה והחלטתם לרכוש את אחת החבילות שלנו המפרט משתנה בהתאם, לדוגמא אוהל אבלים סטנדרטי שמתאים ל 80 אנשים מגיע "5 על 10 מטר" ותקבלו בחבילה 9 שולחנות,80 כסאות,שרשרת תאורה,מיחם וסידורי תפילה.

מתי תוכלו להגיע על מנת להתקין את סוכת האבלים?

מרגע הקריאה הצוות שלנו יוכל להגיע בתוך שעה וחצי על מנת להתקין לכם את סוכת האבלים, חשוב מאוד להעריך את גודל האזור שבו תוקם הסוכה על מנת שנוכל להניח בביטחה את האוהל בגודל הרצוי. ביום השבעה האחרון נקבע איתכם שעה שנוחה לכם על מנת להגיע ולפרק את סוכת האבלים.

מאיזה חומר עשוי אוהל האבלים?

סוכת אבלים להשכרה

הבטיחות מעל הכול ומוטב שמי שמרכיב לכם את הסוכה יספק מוצר איכותי בלבד. לנו אוהלים מבד PVC איכותיים במיוחד אשר עומדים בסטנדרטים גבוהים.

האם אפשר להזמין גם מוצרים משלימים?

כמובן, נוכל לספק לכם מוצרים נוספים שלא כלולים בחבילה בתמחור שונה, לדוגמא תוכלו לבחור במקררים בגדלים שונים לפי בקשתכם, מצננים, תנורי חימום,מזגנים ניידים,פטריות חימום ועוד.

ומה במקרה של הלוויה רבת משתתפים?

סביר להניח שמי שטרח להגיע להלוויה יכבד בנוכחותו גם במהלך השבעה. ללוויה של אנשים ידועים ומוכרים מאוד צפויים להגיע אנשים רבים ואפילו רבים מאוד לבקר בשבעה. אין צורך להילחץ. אוהלים לאבלים יכולים להכיל גם מאות אנשים במקרה הצורך. אל מקום השבעה יגיע צוות מיומן ומנוסה אשר ירכיב תוך זמן לא ארוך אוהל ענק ויציב אשר יארח תחתיו את כל מי שרק יגיע לניחום אבלים. באירועי שבעה מומלץ להשקיע בכיבוד צנוע וכמובן שהמבקרים מביאים בעצמם. תוכלו להיעזר במידת הצורך בשירות של השכרת כלים לתקופה הזו. ישנה אפשרות לחיבור חשמל לאוהל ותאורה טובה שתאפשר ביקור גם כשיורד הערב. ניתן גם להציב מכשירי חשמל שונים כגון מקרר או מצננים בימי הקיץ. אפשר לשכור תנורי חימום מיוחדים אם מדובר בימים קרים במיוחד. בתום השבעה יגיע שוב צוות מיומן שיפרק את האוהל וישאיר את השטח נקי ומסודר.

ימי האבלות הם ימים רגישים ושבירים, ותמיד טוב שמישהו יהיה אתכם. פנו אלינו לקבלת עזרה עם השכרת אוהלים לאבלים וקבלו תמיכה ושירותי השכרה במחירים משתלמים.