השכרת אוהל אבלים בנתניה

השכרת כל סוגי האוהלים לאבלים בנתניה והסביבה

במסגרת שירות השכרת אוהלים לאבלים לתושבי נתניה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מספר חבילות היכולות להתאים לאירוח של 10 עד 150 איש

כל חבילה כוללת:

  • סוכת אבלים איכותית (בגודל המשתנה בהתאם לחבילה) עשויה מ PVC איכותי
  • שולחנות עץ / פלסטיק
  • כיסאות פלסטיק
  • מיחם וציוד נילווה
  • שרשרת תאורה לאוהל
  • מחירי החבילות נעים בין 890 ₪ ל 2500 ₪ ומשתנים בהתאם לגודל החבילה

שידרוגים לחבילות:

  • השכרת מקררים החל מ 300 ₪
  • מצננים החל מ 300 ₪
  • תנור חימום החל מ 200 ₪

השכרת ציוד נלווה במידת הצורך

שירות השכרת סוכת אבלים בנתניה כולל:

אנו מתמחים בתחום של השכרת אוהל אבלים בנתניה ומספקים גם שירות של השכרת אוהלים לאירועים מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את סוג האוהל הדרוש בהתאם למיקום השבעה, גודל המשפחה, כמות המנחמים הצפויה, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב והצוות האדיב והמנוסה שלנו ידאג לכל הדברים הטכניים ויחסוך מכם את הדאגה והטרחה הקשורה בכך.
בנוסף לשירות של השכרת סוכת אבלים בנתניה ניתן לשכור מאיתנו גם ציוד נלווה נוסף כגון כסאות פלסטיק, השכרת מצננים, השכרת פטריות חימום, תאורה, גנרטורים ועוד אשר יכול לשמש אתכם ואת המבקרים במהלך השבעה

לעיתים כשאנו נפרדים מאדם קרוב קיים צורך בהקמת סוכת אבלים. הקמת סוכת אבלים בנתניה כמו בכל ערי הסביבה אינה דורשת השכרת אוהל אבלים בנתניההכנות מיוחדות. ישנם סוגים שונים של אוהלים למטרות שונות. אוהל אבלים אמור לעמוד במקומו במשך שבוע ימים וכדאי שהוא יעמוד במשימה. יש להתחשב במזג האוויר ובכמות המבקרים הצפויה. אם צפויים ממטרים ורוחות ערות על האוהל להיות אטום למים ועמיד בפני רוח חזקה. גודל האוהל נקבע על פי כמות האנשים שצפויים להגיע .

מחיר אוהל אבלים באזור נתניה משתנה בהתאם לגודלו, איכותו והחברה שממנה הוא מושכר. כל גורם קובע את המחיר ויש להתחייב אליו. אם מדובר באנשים רבים שאמורים להגיע, יהיה צורך באוהל גדול שיכיל את כל המוזמנים ויאפשר נוחות מרבית. גם איכות האוהל חשובה. אוהל מאיכות נמוכה לא יחזיק מעמד במשך שבוע ויאלץ אתכם לאלתר. כאשר אתם מזמינים מאיתנו שירות של השכרת אוהל אבלים בנתניה, אינכם צריכים לדאוג לאיכות או למחיר. אצלנו תוכלו לקבל אוהלים זולים החל מ-890 שקלים, כאשר המחיר הזה כולל גם פירוק והרכבה. כמו כן, איננו מתפשרים על איכות החומרים שמהם עשויים האוהלים, גם כשהם מוצעים במחירים זולים.

תוכלו לפנות אלינו ואנו נייעץ לכם בנושא ונציע לכם את האוהל המתאים ביותר. אנו גם נדאג לפרק את האוהל בסיום השבעה ולהשאיר את השטח נקי ומסודר, וזאת כדי להעניק לכם נחת ומרגוע לאורך שבעה ימים בלתי פשוטים.