אוהל ענק

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתחום של השכרת ציוד לאירועים, השכרת אוהלים והשכרת אוהל ענק בפרט מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את האוהל הענק הדרוש בהתאם לאופי האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות. 
בנוסף לשירות של אוהל ענק להשכרה ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, כסאות פלסטיק, השכרת כלים לאירועים, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לקיים את האירוע שלכם:

שירות השכרת אוהל ענק כולל:

השכרת אוהל ענק במחירים ללא תחרות

עוד לפני שהחלו האנשים לבנות בתים, הם גרו באוהלים. אוהל ענק ומרשים כמחסה מפני הגשם וקרניה האכזריות של השמש, ותפקדו לא רק כבית קבוע, אלא גם כבית ארעי. כך למשל, בני ישראל גרו באוהלים בזמן שהלכו במדבר במשך 40 שנה. גם היום המסורת נמשכת ואנשים מחפשים אוהל ענק להשכרה. האוהל משמש למגוון רחב של פעילויות – ללינה בחוץ, לעריכת מסיבות חוף מרהיבות ואף לעריכת מפגשים עסקיים וערבי צוות לעובדים הנאמנים.אוהל ענק

אוהל ענק לאירועים מהווה את הפתרון המושלם לעריכת אירוע בחיק הטבע. גם אם מזג האוויר סוער במקצת, זה לא אומר שצריך להחביא את בלוני יום ההולדת בתוך הבית או לדחות את המסיבה ליום אחר. בזכות אוהל ענק חזק ואיכותי תוכלו להמשיך ולחגוג את האירוע שלכם באין מפריע. בגשם ובשמש האוהל יהיה תמיד כאן לרשותכם.

כאשר אתם מזמינים אוהל להשכרה לאירועים שונים, עליכם לוודא כי אתם משכירים מחברה מקצועית ומנוסה.

מעוניינים לדעת פרטים נוספים על השכרת אוהלים? אתם מוזמנים לפנות אלינו לשאלות והבהרות.