השכרת שולחנות

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתחום של השכרת ציוד לאירועים והשכרת שולחנות בפרט מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את השולחנות הדרושים בהתאם לאופי האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות. 
בנוסף לשירות של שולחנות להשכרה ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, כסאות פלסטיק, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לקיים את האירוע שלכם:

שירות השכרת שולחנות כולל:

השכרת שולחנות במחירים ללא תחרות

שולחן ערוך ומוכן

תארו לכם שאתם מוזמנים לאירוע, הבופה עמוס במאכלים מכל טוב, יש צלחות וסכו"ם המוזיקה מציינת אבל.. אין שולחנות וכסאות. זה כמובן לא יכול לקרות במציאות. כל אירוע באשר הוא זקוק לשולחנות וכסאות. אם מדובר בחתונה או בר/בת מצווה או בכל חגיגה אחרת הרי תמיד יוגש בו מזון ושתייה ולכן אין מנוס השכרת שולחנות וכסאות הינה הכרחית. ישנם שולחנות וכסאות להשכרה השכרת שולחנות לאירועיםמכל מיני סוגים. יש כאלו פשוטים מפלסטיק, וישנם מהודרים יותר. יש כאלו מעץ ויש כאלו שמתאימים לבר. הכול בהתאם לסוג האירוע, מספר המוזמנים והאטרקציות שיהיו בו.

איך מחליטים כמה שולחנות להזמין?

ההחלטה כמה שולחנות וכסאות להזמין תלויה במספר גורמים. כל אירוע הוא מיוחד בפני עצמו ויכול להשתנות על פי הפעילויות שמוצעות בו.
  • כמה אנשים מוזמנים – כדאי מראש לזמין בין 5%-10% יותר כסאות ממספר המשתתפים שאמור להגיע לאירוע.
  • מה יהיה באירוע מבחינת מתקנים – כלומר האם יהיה בר משקאות או אזורים שונים לאכילה. מה כמות האוכל שתוגש, והאם עדיף שולחנות עגולים או מלבניים.
  • מי מגיע לאירוע – מה חתך הגילאים, האם יגיעו ילדים קטנים.
  • איפה מתקיים האירוע – האם מדובר במקום מרוחק שקשה לשנע אליו את הציוד או שמדובר ברחבה של אולם אירועים.
חשוב מאוד גם לתכנן את המיקום של השולחנות כך שיהיה מקום השכרת שולחנותמעבר לאורחים. צפיפות היא גורם מספר אחד לבלגן ולחוסר שביעות רצון של המוזמנים. יש לוודא שנשאר מספיק מקום למעבר של אנשים וכמובן שהשטח יהיה נגיש לאנשים מוגבלים אשר מסתייעים בכיסאות גלגלים. השכרת שולחנות וכסאות לאירועים פוטרת אתכם מהצורך להחזיק מלאי של שולחנות משלכם. פשוט מביאים לכם לשטח את מספר השולחנות שאתם זקוקים לו ובסוף האירוע לוקחים אותם בחזרה.

אירועים רשמיים דורשים עיצוב מרשים

אם מדובר באירוע חברה או בכל אירוע עסקי אחר תמיד תרצו להרשים את המוזמנים. בחירת שולחנות וכסאות מעוצבים הינה דרך מצוינת לספק לאורחים תחושה שהשקיעו בהם ושהם רצויים. להלן מספר טיפים לבחירת שולחנות לאירועים:
  • בחרו את הצורה המועדפת, קטן, גדול, מרובע או עגול.  כדאי לוודא שהחברה שמספקת את שירות השכרת שולחנות לאירועים מחזיקה בידה מספיק שולחנות מהסוג שבחרתם ולשריין אותם לאירוע.
  • חשבו את גודל השטח – כך תוכלו לנצל את השטח באופן הכי יעיל ולבחור בשולחן הכי מתאים.
  • אם יוגש אוכל אז מומלץ לבחור בשולחנות נוחים לישיבה וסעודה. אם מדובר באירוע עסקי שבו לרב עומדים אז עדיף לבחור בשולחנות גבוהים ומעוצבים.
  • שלבו את הצבעים בחוכמה.
העיצוב המושלם יסייע לכם בעריכת אירוע שכולם ידברו עליו. אז פנו אלינו לקבל פרטים נוספים וקבלו שולחנות איכותיים.