קירור לאירועים

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתחום של השכרת ציוד לאירועים, השכרת אוהלים והשכרת קירור לאירועים בפרט מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את פתרונות הקירור הדרושים בהתאם למיקום האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות. 
בנוסף לשירות של קירור לאירועים ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, כסאות פלסטיק, השכרת כלים לאירועים, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לקיים את האירוע שלכם:

שירות השכרת קירור לאירועים כולל:

השכרת קירור לאירועים במחירים ללא תחרות

מי לא אוהב מסיבה טובה באמצע הקיץ? מסיבה שבה אפשר ללקק גלידה טעימה או לשתות משקה מרענן. העניין הוא שלא כל כך פשוט להוציא את האורחים מהמבנים הממוזגים בחום הכבד, והם זקוקים לאוורור טוב למשך כל האירוע. אמצעי קירור לאירועים שמציעה חברה מקצועית יכולים לפתור את בעיית החום הכבד השורר בחוץ ולאפשר לכל המוזמנים ליהנות ממסיבה טובה.קירור לאירועים

קירור לכל אירוע

פתרונות קירור לאירועים בדמות מזגנים ניידים או מאווררים יכולים להתאים לאירועים שונים ומגוונים:

  • ימי הולדת לילדים שנולדו בקיץ.
  • מסיבות בריכה (נכון, הבריכה עצמה מצננת, אך אם אתם עורכים שולחן ממתקים ליד הבריכה, כדאי להציב אמצעי קירור).
  • מסיבת אלכוהול בחצר של הבית.
  • מסיבת סטודנטים לקראת תחילתה של שנה חדשה.
  • יום גיבוש לעובדים הכולל פעילויות מרהיבות בחיק הטבע – תחרויות ספורט, פיקניק ועוד.

אם אתם מחפשים שירותי השכרת קירור לאירועים, סביר להניח שהספקתם כבר לקבל פניות והצעות מחיר. דאגו לבחור חברה מקצועית אשר יודעת לספק את השירות שאתם צריכים. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף לגבי פתרונות הקירור שלנו, ונציג ילווה אתכם לאורך כל התהליך.