השכרת מזרונים

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתחום של השכרת אוהלים לאירועים, ציוד לאירועים והשכרת מזרונים בפרט מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את המזרונים הדרושים בהתאם לסוג האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות. 
בנוסף לשירות של מזרונים להשכרה ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, כסאות פלסטיק, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לקיים את האירוע שלכם:

שירות השכרת מזרונים כולל:

השכרת מזרונים במחירים ללא תחרות

אתם רוצים לארגן אירוע גדול וחשוב. זו יכולה להיות שבת חתן, שבת בר מצווה או שבת מיוחדת שלפני החתונה. כך או כך, אתם זקוקים לפתרון לינה מידי. הכנתם את הדירה שלכם לקראת בואם של האחיינים הרעשניים אבל אין לכם מספיק מיטות או מזרונים כדי לספק פתרון לינה לכולם. אך אל דאגה, היום ניתן לבצע השכרת מזרונים לכל הזדמנות ולספק לכל האורחים הבאים מרחוק בעזרת השכרתהשכרת מזרונים לאירועים מזרונים לשינה – שנת לילה טובה.

דברים שכדאי לדעת על השכרת מזרונים

אם אירוע גדול עומד בפתח, מזרונים להשכרה יכולים לעזור לכם. אלה כמה דברים שכדאי לדעת עליהם:
  • מזרונים איכותיים – המזרונים המוצעים לכם להשכרה הם מזרונים איכותיים אשר עוברים ניקוי יסודי לאחר כל שימוש. כך שאין לכם ממה לחשוש, כי לא תיתקלו ב"הפתעות" בלתי נעימות אשר הושארו על ידי דיירים קודמים.
  • מזרונים לכל אירוע – תוכלו לבצע השכרת מזרונים לשבת חתן או לכל אירוע אחר לתקופות קצרות.
  • מזרונים ולא רק – ניתן לבצע השכרת מזרונים ופופים או השכרת מזרונים וכריות. בדרך זו תוכלו לספק לאורחים שלכם את הנוחות המרבית. רק שימו לב כי השכרת פריטים כמו פופים וכריות כרוכה בתוספת תשלום.השכרת מזרונים

מזרונים למסיבה מושלמת

הילדה רוצה לחגוג מסיבת פיג'מות עם כל בנות הכיתה? ואולי אתם אלה שרוצים לחזור לילדות ומעוניינים לחגוג עם כמה שיותר חברים, בדיוק כמו שעשיתם פעם? במקום להגיד לכל אחד או אחת להביא כלי מיטה מהבית ולהתחיל לסחוב מזרונים כבדים מבני המשפחה והחברים, תוכלו לבצע השכרת מזרונים לאירועים ולחסוך לעצמכם את כל הטרחה. אז כל שנותר לעשות הוא להכין כיבוד, לבחור סרט טוב ולצאת לדרך.

אירוע גדול וחשוב מתקרב. אתם מוזמנים לפנות אלינו לצורך קבלת הצעת מחיר עבור השכרת מזרונים.