במות לאירועים

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתחום של השכרת ציוד לאירועים, השכרת אוהלים והשכרת במות לאירועים בפרט מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את הבמה הדרושה בהתאם לאופי האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות. 
בנוסף לשירות של השכרת במות לאירועים ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, כסאות פלסטיק, השכרת כלים לאירועים, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לקיים את האירוע שלכם:

שירות השכרת במות לאירועים כולל:

השכרת במות לאירועים במחירים ללא תחרות

בכל אירוע אשר כולל מופע, הרצאה או תצוגת אופנה חייבת להבנות במה. הקמת במות לאירועים חייבת להיות מתוכננת מאלף ועד תו. מכיוון שמדובר במשטח שאמורים לעמוד עליו, לקפוץ עליו ולרקוד עליו הוא חייב להיות בטוח לחלוטין. ישנם סוגים רבים של במות אשר כל אחת מהן מתאימה לסוג אחר של אירוע. במות להשכרה ניתן למצוא אצל כל חברה שעוסקת בתחום ציוד לאירועים. הבמות כמעט תמיד במות לאירועיםנבנות במקום האירוע עצמו ובתום האירוע מפורקות ומובלות בחזרה למחסני החברה.

שירות השכרת במות – מה הוא כולל

במות לאירועים כוללות מגוון של אפשרויות. ישנן במות להופעות או לריקודים ויש גם במות ייעודיות לתצוגות אופנה. במות לדוכנים מקובלות בתערוכות או במכירות מזון במהלך הופעות. אם מדובר בטקס חשוב עם נואמים , ניתן להקים דוכן נואמים רשמי אשר יכבד את המעמד.  במות מאתגרות יותר כמו למשל באירועי בריכה זקוקים לדיוק מרבי כך שהן יעמדו בדיוק מעל הבריכה.

במקרים מסוימים עולה דרישה להקמת במה בגובה רב. כל במה שמוקמת חייבת ליווי צמוד של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים כך שהיא תהיה בטוחה לשימוש, נוחה, וחוקית.

הבמה המרכזית

השכרת במות לאירועים קשורה קשר הדוק לעולם הפרסום והחוויה. הרי ידוע שמי שניצב על הבמה כחל העיניים נשואות אליו והוא בעצם כוכב הערב אשר קובע את הטון . ואם מסמר הערב הוא חתן הבר מצווה למשל, אז ברור שניתן לו את הבמה תרתי משמע. כמעט בכל אירוע מישהו נדרש לנאום. ובשביל שהנאום יהפוך לנאום חוצב להבות צריך דוכן נואמים מכובד. כמובן שכל במה גם בשעות האור תהיה מצוידת בתאורה כלשהיא. האנשים שמקימים את הבמה יוודאו שכל מה שנמצא עליה הינו בטוח, מחובר למקום ולא מהווה סכנה.השכרת במות לאירועים

במה – שימושים נוספים

בניית במות לאירועים עשויות לפתור גם בעיות נוספות פרט למה שצוין לעיל. לדוגמה, אם אנחנו רוצים להגביה אובייקט מסוים על מנת שכל מי שמגיע לאירוע יראה אותו מכל זווית, אז נוכל להשתמש בבמה מיוחדת למקרה כזה. אפשרות נוספת – יצירת מפלסים שונים בחלל שיצרו עניין וישדרו תחושה של ממד שלישי. ואם נגיד ישנו צורך לחפות על שטח מסוים או ליצור מעבר כלשהוא גם כאן במות יכולות לסייע לנו להגיע למטרה המתבקשת.

פיגומים וכיוצא בזה

הקמת במות דורשת מן הסתם משטח יציב שיכיל אותן. הפיגומים שמחזיקים את הבמה חייבים להיות תקניים וכל אביזר שנמצא עליה חייב להיות מחובר למקומו באופן מיטבי. גם המדרגות אשר מוליכות לעבר הבמה הן חלק מהבמה. בדרך כלל מדובר בכבש שמונה בין 3-8 מדרגות שעשוי מעץ או מברזל. יש לדאוג שהמקום בו נמצאות השכרת במותהמדרגות הוא מואר וברור. אם אמורים להתקיים על הבמה ריקודים את כדאי לפני שמתחילות החזרות לנקות אותה היטב משאריות של מסמרים או ברגים.

מתעניינים בהשכרת במות לאירועים? זקוקים עזרה בהקמת במות לאירוע הגדול של הקיץ? אנחנו נעשה זאת בשבילכם. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.