אוהלים ממוזגים

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתחום של השכרת ציוד לאירועים, השכרת אוהלים והשכרת אוהלים ממוזגים בפרט מזה שנים רבות. בזכות ניסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את האוהלים ממוזגים הדרושים בהתאם למיקום האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות.
בנוסף לשירות של אוהלים ממוזגים להשכרה ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, כסאות פלסטיק, השכרת כלים לאירועים, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לקיים את האירוע שלכם:

שירות השכרת אוהלים ממוזגים כולל:

  • הובלה
  • הרכבה ופירוק
  • זמינות מיידית
  • שירות אדיב
  • מחירים הוגנים

השכרת אוהלים ממוזגים במחירים ללא תחרות


חייגו אלינו: 072-393-0002

החופש הגדול מתקרב ובא ואתם מתכננים את החופשה המושלמת עם הילדים. אלא שהחום הכבד מאיים להרוס לכם את כל התוכניות, בעיקר אלה הכוללות פעילויות בחיק הטבע ולינה תחת כיפת השמים אוהלים ממוזגיםמלאי הכוכבים. כי לצד היתרונות הבלתי מובטלים של הקיץ, בישראל מדובר בתקופה חמה במיוחד. למרבה המזל, היום אפשר לבצע השכרת אוהלים ממוזגים וליהנות משהייה בחיק הטבע.

יתרונותיו של אוהל ממוזג

בזכות האוהלים המשוכללים אינכם צריכים לדחות את התוכניות שלכם ליום אחר. אוהלים ממוזגים מיועדים לכל מקום שתוכלו להעלות על הדעת, לרבות עריכת אירוע גדול על שפת הים.

אוהל ממוזג לכל סוגי האירועים

אוהלים ממוזגים יכולים להתאים לחגיגות יום הולדת באווירה מיוחדת. ילד או ילדה, איש השכרת אוהלים ממוזגיםאו אישה אשר מעוניינים לחגוג יום הולדת מיוחד ולא להסתפק ממסיבה בתוך מסעדה יכולים בהחלט לשכור אוהל לאירועים.

חברת השכרת אוהלים

השכרת אוהלים ממוזגים מתבצעת על ידינו. הצוות האיכותי שלנו מגיע למקום האירוע זמן רב לפני תחילת המסיבה כדי להתחיל להקים את האוהל. כמו כן, קיימת אפשרות לשכור אוהלים בגדלים שונים, בהתאם למספר האנשים המגיעים.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על השכרת אוהלים לצורך אירוע, פנו אלינו וקבלו את כל המידע הדרוש.