השכרת כסאות

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתחום של השכרת ציוד לאירועים והשכרת כסאות בפרט מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את הכסאות הדרושים בהתאם לאופי האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות. 
בנוסף לשירות של כסאות להשכרה ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לקיים את האירוע שלכם:

שירות השכרת כסאות כולל:

השכרת כסאות במחירים ללא תחרות

כמעט כל אירוע דורש שיהיו בו מקומות לישיבה. אם מדובר באירוע שמוגש בו מזון או אירוע עסקי, אם מדובר בהופעה או בהרצאה. תמיד קיים הצורך לדאוג למקומות ישיבה לאנשים. לכן כשאתם מתכננים אירוע יש לתת את הדעת על כל המרכיבים שמאפיינים אותו. השכרת כסאותהשכרת כסאות לאירועים  – פשוט מאוד ליישם. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לחברה להשכרת ציוד לאירועים, לציין בפני באיזה אירוע מדובר, כמה אנשים ישתתפו בו ומה האופי שלו.   מומלץ לשכור כמות מעט גדולה יותר מכמות האורחים הצפויה באירוע. זאת מפני שבמקרים רבים קיים חוסר של כיסאות לאורחים ואז צריך לרוץ לחפש אותם. כסאות לאירועים יכולים להיות פשוטים מפלסטיק או מהודרים ומעוצבים מעץ. הבחירה במה לבחור תלויה באופי האירוע ובעיקר בתקציב שלכם.

איך לבחור מבין מגוון כיסאות להשכרה

כמו כל ציוד שאתם מזמינים לאירוע, חשוב לוודא שגם הכיסאות הגיעו שלמים ולא שבורים. בעיקר כאשר מדובר בכיסאות עץ שעלולים להוות סכנה של ממש אם הם נשברים. אם מדובר באירוע אישי יוקרתי כמו חתונה – לרוב יעדיפו כיסאות עץ אלגנטיים שישדרו אווירה אישית ורומנטית. וכאשר מדובר באירועים עסקיים אז לרוב יעדיפו כסאות פלסטיק שיותר קל לארגן אותם. השכרת שולחנות וכסאות לאירועים כדאי לבצע מבעוד מועד ולא לחכות לרגע האחרון. מומלץ לשריין את הכמות הדרושה לאירוע שלכם מול החברה. בתקופות לחוצות יותר כמו בתקופת החגים מומלץ אפילו להיות יותר ערניים ולהזמין כמה שבועות מראש. כאמור ישנם סוגים שונים של כסאות ולכן יש לכם אפשרויות רבות לבחור ביניהן. יש כסאות השכרת כסאות לאירועיםגבוהים שמתאימים לבר ויש כסאות נמוכים שיכולים להתאים למגוון מצבים. אם אמורים להגיע לאירוע ילדים קטנים אז כדאי להיערך לכך מבעוד מועד.  

כסאות אירועים – כמה זה עולה?

המחיר של השכרת כסאות הוא דרים יותר. כמובן שהמחירים יכולים לרדת אם מדובר בהזמנה גדולה שתאפשר הנחה מסוימבדרך כלל די דומה בין החברות השונות. זה יכול לנוע מ-3 ₪ לכיסא פלסטיק פשוט ועד ל 7-8 ₪ לכסאות מהות. כדאי לבצע סקר שוק ולבדוק מי מציע את המחיר הכי משתלם. אבל המחיר הוא לא הכול, חשוב לוודא שהכסאות שלמים ומוכנים לישיבה, לא שבורים או מלוכלכים ושהם נוחים לישיבה. כאשר אנחנו מדברים על כסאות להשכרה לאירועים בדרך כלל נרצה לראות על מה האורחים שלנו הולכים לשבת. ברב אתרי האינטרנט של החברות תהיה גלריה של השכרת כסאות ושולחנות. ישנם כסאות שממבט ראשון נראים מאוד נוחים לישיבה, אבל השורה התחתונה מתברר שמדובר בכיסא לא נוח ולא פרקטי. לא כדאי לערוך ניסיונות על האורחים שלנו. עדיף להסתמך על מה שמומלץ על ידי החברה. זקוקים לפתרונות ישיבה יצירתיים ומקוריים עבור האירוע שלכם? פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בעבור השכרת כסאות לאירועים.