השכרת אוהל אבלים בראשון לציון

השכרת כל סוגי האוהלים בראשל"צ והסביבה

אנו מתמחים בתחום של השכרת אוהל אבלים ואהלים מסוגים שונים בראשון לציון והסביבה, אנו מספקים גם שירות של השכרת אוהלים לאירועים מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם את סוג האוהל הדרוש בהתאם למיקום השבעה, גודל המשפחה, כמות המנחמים הצפויה, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב והצוות האדיב והמנוסה שלנו ידאג לכל הדברים הטכניים ויחסוך מכם את הדאגה והטרחה הקשורה בכך.
בנוסף לשירות של השכרת סוכת אבלים בראשון לציון ניתן לשכור מאיתנו גם ציוד נלווה נוסף כגון כסאות פלסטיק, השכרת מצננים, השכרת פטריות חימום, תאורה, גנרטורים ועוד אשר יכול לשמש אתכם ואת המבקרים במהלך השבעה

אצלנו תמצאו את כל הציוד הנלווה הדרוש לכם:

שירות השכרת סוכת אבלים בראשון לציון כולל:

  • הובלה
  • הרכבה ופירוק
  • זמינות מיידית
  • שירות אדיב
  • מחירים הוגנים

אוהל אבלים להשכרה בראשון לציון

השכרת שולחנות לאירועים
השכרת אוהלים לאירועים
השכרת שולחנות
אוהלים ממוזגים
קמפינג אוהלים ממוזגים
השכרת כסאות לאירועים
אוהלים
השכרת אוהלים ממוזגים
.

כשאדם הולך לעולמו בשיבה טובה, מתאספת כל המשפחה כדי לקיים את מנהגי השבעה. מכיוון שאין מקום בבית לכל המנחמים, יש צורך לבצע השכרת אוהל אבלים בראשון לציון. חשוב להקים אוהל אבלים בעזרתם של אנשים מנוסים שיעשו זאת במהירות וללא תקלות מיותרות. על כל מרכיבי האוהל להיות באיכות גבוהה ושהוא יעמוד בתקני הבטיחות הראויים.השכרת אוהל אבלים בראשון לציון

מזג האוויר הינו שיקול נכבד בהקמת אוהל וכדאי להתחשב בו. אם צפויים גשמים אז מומלץ לשכור אוהל שעשוי מבד ברזנט חזק ולא חדיר למים. אם צפוי שבוע חם ושמשי כדאי להתחשב בכך ולהקים את האוהל כל שהשמש לא תקפח ישירות עליו. לעיתים ניתן אם זה אפשרי לבנות את האוהל במקום מוצל מראש וכך להפוך אותו לקריר ונוח יותר. נוסף על כך, ניתן לשכור מזגן נייד בעת הצורך.

מחיר אוהל אבלים באזור ראשון לציון תלוי בגודל האוהל, באיכותו ובחברה שממנה שכרתם אותו. סוכת אבלים יכולה להיות מותאמת לעשרות אנשים ואפילו למאות. ניתן גם להקים מספר אוהלים סמוכים במקרה שצפויים מבקרים רבים מאוד. אצלנו תקבלו הצעות מחיר משתלמות המתחילות מ-890 שקלים לאוהל. בתוך המחיר הזה כלולות גם פעולות התקנה והרכבה.

אז אם יש צורך לערוך שבעה לאדם שנפטר, אך אין לכם מקום לארח את כולם בבית הקטן, אתם מוזמנים לפנות אלינו. הנציגים שלנו יענו על כל שאלה ובקשה וילוו אתכם לאורך כל התהליך של התקנה ופירוק האוהלים.