השכרת אוהלים בקריות

השכרת אוהלים לאירועים לתושבי קריות והסביבה

במסגרת שירות השכרת אוהלים לאירועים לתושבי קריות והסביבה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מספר חבילות היכולות להתאים לאירוח של 10 עד 150 איש לכל סוגי אירועים כגון: שבת חתן, הפרשת חלה, השכרת אוהלים לחינה, השכרת אוהל לבריתות, לחגיגות בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת ועוד

כל חבילה כוללת:

שידרוגים לחבילות:

השכרת ציוד נלווה

שירות השכרת אוהלים בקריות כולל:

אנו מתמחים בתחום של השכרת אוהלים בקריות והסביבה מזה שנים רבות. בזכות נסיוננו הרב אנו נדע להתאים לכם סוג האוהל הדרוש בהתאם לאופי האירוע, כמות האנשים, תנאי מזג האוויר ועוד. הציוד שלנו חדיש ומתוחזק היטב, מה שיהפוך את השהות שלכם ושל האורחים שלכם לנעימה ונטולת דאגות. 
בנוסף לשירות של אוהלים להשכרה בקריות ניתן לשכור מאיתנו גם סוכת אבלים, אוהל אבלים וכל ציוד נוסף כגון מקררים לאירועים, כסאות פלסטיק, פתרונות חימום לאירועים, תאורה, גנרטורים ועוד.

ערי הקריות הן ערים פסטורליות הנמצאות בצפון הירוק והמזמין. בכל שנה נערכים במקומות אלה אירועים השכרת אוהלים בקריותשונים – פעילויות לילדים, הפעלות לעובדים, ואף אירועי תרבות לאנשים בגיל הזהב. כך, נושא השכרת אוהלים בקריות הופך לנושא בוער שעומד על הפרק, כאשר יש צורך לארגן אירוע בחוץ. כי רק אוהל עמיד ואיכותי יכול להגן מפני מזג האוויר.

בריזה קלה הנושבת לה בפנים היא אולי נעימה כאשר עושים ריצה על שפת הים, אך היא יכולה להעיף בקלות את הסכו"ם החד פעמי אשר הונח על השולחן לקראת האירוע. כדי שזה לא יקרה, חשוב לבצע השכרת אוהלים לאירועים בקריות. אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לקבל הצעת מחיר טובה ואטרקטיבית, לפחות כמו האירוע שלכם.

מעוניינים לברר לגבי מחיר אוהלים להשכרה בקריות? חייגו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה